SİYASET
Giriş Tarihi : 19-10-2019 21:18

“AK Parti’de görev alanların önündeki kapılar açılacaktır”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, , “Partimizde görev alan arkadaşlarımızın daima önlerinde yeni kapılar da açık olmaya devam edecektir” dedi.

“AK Parti’de görev alanların önündeki kapılar açılacaktır”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen teşkilat yemeğinde konuştu.

Erdoğan, Türkiye’nin bayrağına, ezanına, toprağına, devletine el uzatmayan herkesle birlikte yaşamaya da birlikte çalışmaya da birlikte yürümeye de hazır olduklarını söyledi.

Partide görev alanların önündeki kapılar açılacak

AK Parti’nin gönlünün 82 milyonun tamamını içine aldığını ileri süren Erdoğan, bütün  vatandaşları AK Parti kongrelerinde parti saflarında görev almaya davet ettiklerini belirterek, “Partimizde görev alan arkadaşlarımızın daima önlerinde yeni kapılar da açık olmaya devam edecektir” dedi.

Ülkenin kaderi AK Parti’ye bağlı

AK Parti’nin kaderinin Türkiye’nin kaderiyle adeta etle tırnak gibi iç içe geçtiğini iddia eden Erdoğan, bu partinin mensupları için üstlenilen her sorumluluğun şerefli ve önemli olduğunu söyledi.

Erdoğan, “Unutmayınız, Türkiye ne kadar güçlü ise AK Parti o kadar güçlüdür, AK Parti ne kadar güçlüyse Türkiye’nin önü de o kadar açıktır” iddiasında bulundu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA