SİYASET
Giriş Tarihi : 06-11-2019 16:12   Güncelleme : 06-11-2019 16:32

Özkan’ın İmamoğlu kitabına Kaftancıoğlu’dan tepki

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Kahramanın Yolculuğu” isimli kitabıyla İBB Başkanı İmamoğlu’nun siyasî başarısını anlatan Necati Özkan’a tepki gösterdi. Kaftancıoğlu, genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine saygısızlık edildiğini ima etti.

Özkan’ın İmamoğlu kitabına Kaftancıoğlu’dan tepki

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun siyasî danışmanı Necati Özkan’ın, seçim kampanyalarını ve İmamoğlu’nun siyasî başarısını anlattığı “Kahramanın Yolculuğu” kitabı, MediaCat Yayınlarından çıktı. Kitabın reklamları, İstanbul’da İBB’ye ait pek çok duvar panosunda da yer alıyor.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise, kitaba tepki gösterdi. Kaftancıoğlu, twitter sayfasında yayınladığı mesajında tepkisini şöyle dile getirdi:

“Kahramanın hikâyesini yazıyorum diyerek kahramandan daha çok kendilerini kahramanlaştırmaya çalışan profesyoneller bilsinler ki, yalan, yanlış ve eksik verilerle genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir!”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA