“Birkaç gün içinde daha iyi bir noktaya geleceğini ümit ediyoruz”

Saadet Lideri Karamollaoğlu, partisinin YİK Başkanı Asiltürk’ün sağlık durumunun iyi olduğunu, birkaç gün içinde daha iyi bir noktaya geleceğini ümit ettiklerini söyledi.

SİYASET - 2021-09-14 14:17:43

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ü, tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi’nde ziyaret etti.

Karamollaoğlu, ziyaretinin ardından protokol kapısının önünde basın mensuplarına açıklama yaptı.

Karamollaoğlu, Oğuzhan Asiltürk’ün İstanbul’dan Ankara’ya nakledilmesindeki hizmetinden dolayı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya ve çok büyük ilgi gösterdiklerini belirttiği hastane personeline teşekkür etti.

Karamollaoğlu, Asiltürk’ün sağlık durumu hakkında, “İnşallah birkaç gün içinde daha iyi bir noktaya geleceğini ümit ediyorlar. Şimdilik bir bakım altında, kontrol altında müşahede altında. Ümit ediyorum ki ben, kısa zamanda, birkaç gün içinde toparlanır. Biz de o zaman geldiğimizde sizlere daha güzel, değişik haberler veririz diye ümit ediyorum.” diye konuştu.

Bir soru üzerine Asiltürk’ün yoğun bakımda olmadığını, VIP serviste bakım altında olduğunu ve kendisine oksijen verildiğini ifade eden Karamollaoğlu, “Uyuyordu gördüğüm zaman. Dinleniyordu. İnşallah kısa zamanda daha iyi bir noktaya gelecek. Öyle ümit ediyorum.” dedi.

Karamollaoğlu, bir soru üzerine, Asiltürk’ün eşinin durumunun çok daha iyi olduğunu, kendisini toparladığını söyledi.

Günün Diğer Haberleri