Ortağı olduğu kuaför salonlarında saç bakımı uygulamasına yer veren Murat Kılıç, saç analizleri yaparak saç bakım uygulaması gerçekleştirdiklerinin altını çizdi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kılıç, “Saç analizi, doğru saç bakımı adına çok önemlidir. Her saç birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin tespit edilmesi, saçtaki eksiklerin de belirlenmesini sağlayacaktır. Bu nedenle saç bakımı öncesinde titiz bir şekilde saç analizi yapılmalıdır. Biz de uzman ekibimizle birlikte saç analizini gerçekleştiriyor, ardından doğru saç bakım ürünleriyle bakım işlemlerini yapıyoruz. Her bir adım, başarılı bir uygulama adına çok önemlidir.” ifadelerinde bulundu.

Kişiye Özel Bir Hizmet Anlayışına Sahibiz

Kişiye özel hizmet anlayışına sahip olduklarının altını çizen Murat Kılıç, sektör içerisinde uzun süredir deneyim elde ettiğinin altını çizdi: “Her meslek dalında uzun süreli çalışma, deneyim kazanmak adına önemlidir. Ben de 16 yaşımdan beri sektörde çalışmalarda bulunuyorum. Böylelikle bilgi birikimi ve deneyimimi arttırma şansı elde ettim. Bu süre içerisinde kişiye özel hizmet anlayışının da ne kadar önemli olduğunu fark ettim. Halihazırda sistemli bir çalışma içerisindeyim, müşteriye özel hizmet sunarak başarılı uygulamalar gerçekleştiriyorum.”

Mobil Sağlık Rehberlik Aracı Projesi yürürlükte Mobil Sağlık Rehberlik Aracı Projesi yürürlükte

Saç Bakımında Yenilikçi Bakım Ürünlerinden Yararlanıyoruz

Saç bakımında doğru saç bakım ürünlerinin önemli bir yere sahip olduğunu belirten Murat Kılıç, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Saç bakımında kimyasal bileşenlerden arındırılmış bakım ürünleri kullanılmalı. Bu tür ürünler, saça zarar vermediği gibi saçı en iyi şekilde besler. Bu sayede saç çok daha sağlıklı bir şekilde uzayarak hacimli bir görünüm elde eder. Saç bakımında temel olarak yenilikçi bakım ürünlerinden yararlanıyoruz. Sistemli bir bakım uygulaması gerçekleştiriyoruz. Böylelikle kadınların arzu ettikleri saç yapısına ulaşmasına katkıda bulunuyoruz. Düzenli saç bakımı, hacimli ve gür saçlar için oldukça önemlidir. Bu nedenle sağlıklı saçlar için rutin saç bakımları gerçekleştirilmelidir.”