Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdülkadir Karaduman, Saadet Partisi Selçuklu Gençlik Kolları’nın öncülüğünde gerçekleştirilen programda üniversiteli gençlerle buluştu. Bosna Hersek Mahallesi’nde düzenlenen ‘Sizi dinliyoruz’ temalı program, üniversiteli gençlerce de ilgiyle takip edildi.

5. İslami Dayanışma Oyunları öncesi dikkat çeken pankart: Oyun oynayabildiğimiz gibi, oyun da kurmalıyız 5. İslami Dayanışma Oyunları öncesi dikkat çeken pankart: Oyun oynayabildiğimiz gibi, oyun da kurmalıyız

img-8638.jpg

Konya Milletvekili Karaduman ile konuşan gençlerin ortak derdinin ekonomi olması dikkatlerden kaçmadı. KYK borçları, harç ücretleri, hayat pahalılığı gibi konular da görüşülen belli konular arasındaydı. Üniversiteli gençler ayrıca bir milletvekilinin kendileri ile görüşmesini olumlu bulduklarını ve memnun olduklarını da kaydetti.

whatsapp-image-2022-06-04-at-00-07-35-1.jpeg

Düzenlenen programın sonunda Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, gençlerle voleybol da oynadı. Program toplu fotoğraf çekimi ile nihayete erdi.

whatsapp-image-2022-06-04-at-00-07-36.jpeg