Saadet Partisi Konya Millevekili Abdulkadir Karaduman, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'nin yazılı olarak cevaplaması içi TBMM başkanlığına bir soru önergesi verdi. Karaduman, Türkiye'de yaşanan olağan dışı olayları dile getirdi. 

Dünyadaki servetin %99'unu elinde bulunduran %1 azınlığın felaket senaryoları içerisinde planlarının bulunduğunu dile getiren Karaduman, enerji, sağlık ve gıda alanındaki çalışmalara dikkat çekerek, bir  nüfus azaltımı projesinin bulunduğuna dikkat çekti. 

Karaduman, covid ile deneysel çalışmaların yapıldığını, tarım ve hayancılık yerine yapay çalışmaların baskılandırılığını, çevre kirliliği ve karbon salınımı bahanesi ile de hayvan itlafının gerçekleştiğine vurgu yaptı. 

İddiaların söylemden öte bir anlam taşıdığına dikkati çeken Karaduman, küresel fonların hayata geçirildiğini belirterek, " Dünya Gıda Programı Direktörü David Beasley, '2021'de korkunç bir kıtlık olacak' demiş, Bill Gates küresel ısınmaya karşı "yapay ete" geçilmesi gerektiğini savunmuştur. Yine, Dünya Ekonomik Forumu'nun "Genç Küresel Lider" seçtiği Sara Menker de 2017'de yaptığı bir konuşmasında 'önümüzdeki 10 yıl içerisinde bir gıda krizinin baş göstereceğini' belirtmiştir" dedi ve bu açıklamaların tesadüf olamayacağını söyledi. 

Bill&Melinda Gates Vakfı'nın yapay et projesine bakanlığın verdiği desteği de hatırlatan Karaduman, Türkiye'de yaşanan hayvan ölümlerinin de endişeleri artırdığını söyledi. 

Karaduman'ın Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'ye yönelttiği sorular ise şu şekilde; 

20220707_223726

20220707_223730

Şerafettin Kılıç: AK Parti mental yorgunluğun ötesinde artık can çekişmektedir Şerafettin Kılıç: AK Parti mental yorgunluğun ötesinde artık can çekişmektedir

20220707_223732