Yeni Bir Dünya düzenine ihtiyaç var Yeni Bir Dünya düzenine ihtiyaç var

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, TV5 ve Millî Gazete’nin İstanbul Küçükçekmece’deki idarî binasında düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

İftarın ardından kısa bir selâmlama konuşması yapan Karamollaoğlu, “Hem TV5 hem Millî Gazete çalışanları olarak bu davaya büyük hizmetler verdiniz. Siz belki o çalışmaları yaparken, yaptığınız hizmetlerin karşılığının nasıl duyulduğunun tam farkında olmayabilirsiniz; ama şundan emin olun, sizin sesiniz, sizin tavrınız, sizin programlarınız, bu davanın ayakta kalmasına çok ciddi katkı sağlıyor. Hepinizi tebrik ediyorum.” dedi.

TV5 ve Millî Gazete’nin iftar yemeğine Saadet Partisi Başkanlık Divanı Üyeleri Mahmut Arıkan, Bülent Kaya, Mustafa Kaya, Şerafettin Kılıç, Sabri Tekir; Genel İdare Kurulu Üyeleri Aslan Ateş, Fethullah Erbaş, Lütfi Yalman, Muhittin Hamdi Yıldırım, Mehmet Kahraman; Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı; Millî Gazete Genel Müdürü Ömer Yüksel Özek, Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, Millî Gazete Sorumlu Yazıişleri Müdürü Adnan Öksüz, Millî Gazete Yazıişleri Müdürü Ercan Özcan; TV5 Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Yılmaz, TV5 Genel Yayın Koordinatörü Mehmet Ali Kayacı, TV5 Haber Müdürü Mustafa Deniz, TV5 Programcısı Hasan Basri Akdemir, TV5 ve Millî Gazete personeli katıldı.