277 yolcu taşıyan uçakta panik: Acil iniş yaptı

ABD'de Detroit'ten Amsterdam'a gitmek üzere havalanan ve 227 yolculu uçak "bozuk yemek servisi" sebebiyle acil iniş yaptı. Liman İdaresi'nden bir sözcü, İniş sırasında 10'u uçuş ekibi üyesi ve 14'ü yolcu olmak üzere 24 yardım vakası olduğununu ama tamamının tıbbi yardım almayı reddettiğini ifade etti.

Delta Havayolları'nın 136 sefer sayılı uçağı ABD'nin Michigan eyaletindeki Detroit Metropolitan Wayne County Havalimanı'ndan Hollanda'ya doğru yola çıktı. Ancak havayolu şirketi, yolculara "bozulmuş" yiyecek servis edildiğini anlayınca uçağın New York'taki JFK havaalanına yönlendirildiğini belirtti.

Delta Havayolları'ndan konuyla ilgili "Detroit'ten Amsterdam'a giden 136 sefer sayılı Delta uçuşu, uçak içi ana kabin yemek servisinin bir kısmının bozulduğuna dair raporların ardından Çarşamba sabahı erken saatlerde New York JFK'ye yönlendirildi" açıklaması geldi.

KAÇ KİŞİNİN BOZUK YEMEK YEDİĞİ BİLİNMİYOR

Siyonistlerin Filistin’i nüfussuzlaştırma politikası 1948'ten bu yana devam ediyor Siyonistlerin Filistin’i nüfussuzlaştırma politikası 1948'ten bu yana devam ediyor

ABC7'ye göre uçakta 277 yolcusu bulunan uçakta kaç kişinin bozulmuş yiyecekleri yediği bilinmiyor.

New York ve New Jersey Liman İdaresi'nden bir sözcü Daily Mail'e yaptığı açıklamada, İniş sırasında 10'u uçuş ekibi üyesi ve 14'ü yolcu olmak üzere 24 yardım vakası olduğunu ama tamamının tıbbi yardım almayı reddettiği ifade edildi.

Sözcü, açıklamalarına "Yolculara otel odaları ve ulaşım sağlandı ve varış noktalarına devam etmeleri için yeniden rezervasyon yapılacak." notunu da düştü.