Sinan Ateş öldürüldükten dört gün sonra yapılan ihbar: Partiden birisini vuracağız Sinan Ateş öldürüldükten dört gün sonra yapılan ihbar: Partiden birisini vuracağız

Saadet Partisi’nin kongre sürecine ilişkin TV5 Televizyonunda açıklama yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi’nin 9. Olağan Kongre tarihine ilişkin açıklama yaptı. 

Sağlık sorunları var
 

Saadet Lideri Temel Karamollaoğlu, yayında sağlık sorunlarının arttığı ve genel başkanlık yapmaya müsaade etmediğini dile getirdi:

"Sağlığım artık bu görevi yerine getirmeme izin vermiyor. Bu seçim döneminde yalnızca 4 şehre gidebildim. Gitmek istiyordum ama sağlığım izin vermiyordu. Bugünlerde iyiyim ama bir hafta boyunca serum aldım zinde olabilmek için. Bir siyasi partinin başında bulunan insan özellikle bu dönem, 4 yıllık seçimsiz dönemde Türkiye'nin her tarafını gezmeli." dedi.

Kongre tarihi henüz belli değil


TV5 Televizyonunda Gündem Türkiye programında Mustafa Yılmaz’ın sorularını yanıtlayan Karamollaoğlu’nun açıklamaları şu şekilde;

"Kongre tarihimiz henüz belli değil ama 30 Haziran olabilir. Normal şartlarda Ekim ayına kadar kesin yapılması lazım ama biz geciktirmek istemiyoruz."
 

ayrıntılar geliyor.