Batı Şeria Haberleri

Batı Şeria haberleri ve güncel Batı Şeria gelişmeleri, Batı Şeria ile ilgili tüm video, Batı Şeria fotoğrafları ve Batı Şeria haberleri TV5.com.tr sitemizde


DÜNYA

İşgalci İsrail güçleri, Batı Şeria'da doktor ve hasta kılığına girerek hastane bastı. Baskında hastanede tedavi gören 3 Filistinli şehit oldu....

DÜNYA

Siyonist srail güçleri korumasındaki Yahudi yerleşimcilerin işgal altındaki Batı Şeria'da bir su kaynağının olduğu bölgeye baskın düzenlediği bildirildi.

DÜNYA

İşgalci İsrail güçlerinin, 7 Ekim'den bu yana işgal altındaki Batı Şeria ve Kudüs'te gözaltına aldığı Filistinlilerin sayısının 4 bin 795'e...

DÜNYA

Siyonist İsrail güçlerinin, işgal altındaki Batı Şeria'da yılbaşından bu yana 111'i çocuk olmak üzere 505 Filistinliyi öldürdüğü bildirildi.

DÜNYA

İşgal altındaki Batı Şeria ve Kudüs'te "11 Aralık Küresel Gazze Grevi" dolayısıyla bankalar, okullar, bakanlıklar ve iş yerleri kapatıldı, ulaşım...

DÜNYA

İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne saldırılarının başladığı 7 Ekim'den bu yana 370 bin İsraillinin ülkesini terk ettiği belirtildi.

DÜNYA

Böylelikle, işgal altındaki Batı Şeria ve Kudüs'te 7 Ekim'den bu yana İsrail güçleri ve Yahudi yerleşimciler tarafından şehit Filistinlilerin sayısı...

DÜNYA

İşgalci İsrail güçleri, Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerinde düzenledikleri baskınlarda 60 Filistinliyi gözaltına aldı.

DÜNYA

İşgalci İsrail güçlerinin 7 Ekim'den bu yana işgal altındaki Batı Şeria ve Kudüs'te 3 bin 390 kişiyi gözaltına aldığı bildirildi.

İşgalci İsrail güçlerince işgal altındaki Batı Şeria'da gözaltına alınan Filistinlilerden yüzde 80'inin suçlama yönetilmeden tutuklandığı (idari tutukluluk) belirtildi.

DÜNYA

İsrail güçlerinin işgal altındaki Batı Şeria'da gün içinde ateş açarak yaraladığı bir Filistinlinin hayatını kaybettiği bildirildi.

DÜNYA

İşgalci İsrail güçlerinin işgal altındaki Batı Şeria'nın Cenin kentinde 2 çocuğu gerçek mermiyle vurarak şehit ettiği açıklandı.

DÜNYA

Birleşmiş Milletler direktörü Adam Boulokos, TRT World'e yaptığı açıklamada, İsrail güçlerinin, Batı Şeria'daki baskınlarında yaşanan artışı değerlendirdi.

DÜNYA

İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan: Gazze ve Batı Şeria'daki son gelişmelerin yanı sıra insani ateşkes ve gelecekteki senaryolar hakkında...

Batı Şeria’da 7 Ekim’den bu yana gözaltına alınan Filistinlilerin sayısı 2 bin 850’ye çıktı

DÜNYA

İşgalci İsrail güçlerinin, işgal altındaki Batı Şeria'da yer alan Cenin Mülteci Kampı'na düzenlediği baskında 7 Filistinli şehit oldu, 13'ü yaralandı.

GÜNDEM

İsrail ordusunun, işgal altındaki Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te öldürdüğü Filistinlilerin sayısı 151'e yükseldi.

GÜNDEM

İsrail askerlerinin işgal altındaki Batı Şeria'nın çeşitli kentlerinde düzenlediği baskınlarda 2'si çocuk 3 Filistinli öldürüldü.