Siyasette bayramlaşma trafiği netleşti

Siyasi partiler arasında geleneksel hale gelen bayram kutlamaları bayramın ikinci günü parti genel merkezlerinde yapılacak. CHP, 17 partiye bayram ziyareti yapacak. MHP ise DSP, AKP, YRP ve CHP ile bayramlaşacak. İYİ Parti ve MHP arasında karşılıklı bayram ziyaretleri yapılmayacak.

Siyasi partiler arasındaki geleneksel bayramlaşma etkinliği bu yıl da bayramın ikinci günü gerçekleştirilecek.

Saadet Partisi'nden tarım politikaları tepkisi: 12 yılda çiftçi sayısı  yüzde 48 azaldı Saadet Partisi'nden tarım politikaları tepkisi: 12 yılda çiftçi sayısı  yüzde 48 azaldı

AK PARTİ'DE İLK ZİYARET CHP'YE

AKP'de ilk bayramlaşma saat 09.30'da CHP'yi ziyaret ve kabulle başlayacak, MHP, HÜDA PAR, Yeniden Refah Partisi, BBP, DSP, İYİ Parti ve Vatan Partisi ile devam edecek.

AKP, birinci ziyaret heyeti saat 09.30'da CHP'yi ziyaret edecek daha sonra HÜDA PAR, BBP, İYİ Parti ziyaret edilecek. İkinci ziyaret heyeti ise 09.50'de MHP, ardından Yeniden Refah Partisi, DSP ve Vatan Partisine ziyaret gerçekleştirecek.

CHP heyeti, AKP, MHP, DEM Parti, İYİ Parti, DSP, BBP, Vatan Partisi, Demokrat Parti, Zafer Partisi, Memleket Partisi, DEVA Partisi ve diğer partilerle bayramlaşacak.

MHP ise AKP, CHP, DSP ve Yeniden Refah Partisi ile bayramlaşacak.

İYİ Parti heyeti de AKP, CHP, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Milli Yol Partisi, BBP, Zafer Partisi, Gelecek Partisi, Anavatan Partisi, Yeniden Refah Partisi, BTP, Memleket Partisi ve DEVA Partisi'ni ziyaret edecek.

Saadet Partisi, CHP, İYİ Parti, BBP, DEM Parti ve diğer partilerle bayramlaşacak.

BBP de AK Parti, CHP, Saadet Partisi, Memleket Partisi, DSP, İYİ Parti, DEVA Partisi ve Yeniden Refah Partisi ile bayramlaşacak.