Olaylı derbi sonrası Fenerbahçelilerin savcılık ifadelerine ulaşıldı Olaylı derbi sonrası Fenerbahçelilerin savcılık ifadelerine ulaşıldı

31 Mart yerel seçiminde AK Parti’den CHP’ye geçen Edirne Havsa Belediyesi’nin önceki dönemden kalan borcu, afişle belediye binasına asıldı.

Havsa Belediye Başkanı Hüseyin Özden, “Hiçbir iş yapmasak, maaş ödemesek bu borca gelirimiz yine yetmiyor. Havsa Belediyesi’nin borç stoku 82 milyon 133 bin 567 TL ve nüfusumuz 8 bin 700. Kişi başı düşen borç 9 bin 440 TL’dir. Planlı ve programlı çalışarak verimliliği arttırıp tasarrufa gideceğiz” dedi.

147Jpg S7 G0 X3 Zz Y E Cx O Dv Q Q J P5Sw

Diğer belediyelerden makine alınacak

CHP’li Havsa Belediye Başkanı Hüseyin Özden, AK Parti’den devraldığı borçların listesini afişle belediye binasına astı. Toplam borcun 82 milyon 133 bin lira olduğunu belirten Özden "Komşu büyükşehir belediyelerimiz ve kardeş belediyelerimiz ile dayanışma içerisinde, yardımlaşma, işbirliği yaparak, makine, araç temini, proje, hizmet ve yatırımlarımıza devam edeceğiz. Hemşehrilerimizin huzur ve refahını arttırmak için yılmadan çalışarak, Havsa’mızı daha ileriye taşıyacağız" ifadelerini kullandı.