• DOLAR 32,25 %0.06
  • EURO 34,99 %-0.13
  • ALTIN 2.433,43 %-0.55
  • BİST100 10.668 %-0.09
  • BITCOIN 68.250 %-0.22
  • ETHERIUM 3.800 %-1.81
20°

Husiler Haberleri

Husiler haberleri ve güncel Husiler gelişmeleri, Husiler ile ilgili tüm video, Husiler fotoğrafları ve Husiler haberleri TV5.com.tr sitemizde


DÜNYA

Yemen'deki Husiler, Kasım 2023'ten bu yana Kızıldeniz, Umman Denizi ve Hint Okyanusu açıklarında 107 gemiyi hedef aldıklarını duyurdu.

DÜNYA

Yemen'de İran destekli Husiler, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ile İngiltere'nin ülkenin batı sahillerindeki Hudeyde kentini hava saldırısıyla hedef aldığını duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, ABD ve İngiliz güçlerinin ülkenin batısındaki Hudeyde kentini hedef aldığını duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, ülkenin güneyindeki Aden Körfezi'nde iki ABD gemisini hedef aldıklarını açıkladı.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, İsrail'in Gazze'nin güneyindeki Refah kentinde ve tüm Gazze'de saldırıları artırması durumunda kendilerinin de saldırıları genişletecekleri tehdidinde...

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, ülkenin batısındaki Hudeyde vilayetinin kıyı kesimindeki 3 bölgenin ABD ve İngiltere tarafından vurulduğunu açıkladı.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, İsrail gemilerinin Kızıldeniz'deki hareketinin tamamıyla durduğunu belirtti.

DÜNYA

ABD, Yemen'deki İran destekli Husiler tarafından Kızıldeniz'in Güneyi ve Aden Körfezi'nde "çok sayıda" balistik füze saldırısı gerçekleştirildiğini açıkladı.

DÜNYA

Yemen'deki Husiler, ABD ve İngiltere'nin ülkenin batı sahilindeki Hudeyde kentine saldırı düzenlediğini duyurdu.

DÜNYA

ABD ve İngiltere, Avustralya, Bahreyn, Kanada ve Hollanda'nın desteğiyle yürüttükleri hava harekatı kapsamında Yemen'deki Husilerin 8 hedefini vurduklarını açıkladı.

DÜNYA

ABD yönetimi, Yemen'deki Husileri Kızıldeniz'deki saldırıları nedeniyle yeniden "yabancı terör örgütleri" listesine aldı.

DÜNYA

Yemen’deki Husiler, İsrail limanlarına giden bir gemiyi seyir füzesiyle hedef aldıklarını ve "tam isabet" vurduklarını açıkladı.

DÜNYA

Yemen'deki Husiler, ülkeye yönelik "doğrudan saldırılara" yanıt olarak ABD ve İngiltere'nin tüm çıkarlarının kendi güçleri için "meşru hedefler" haline geldiğini...

DÜNYA

Yemen'deki Husiler, uyarılara cevap vermeyen İsrail'e giden bir Norveç petrol gemisini hedef aldıklarını duyurdu.

DÜNYA

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), Aden Körfezi'nde ticari bir gemiyi ele geçirme girişiminde bulunurken yakalanan silahlı 5 kişinin Husiler değil, Somalililer...