Saadet Partisi Antalya BB Adayı Ersan Bilgin, önce Antalya'nın sorunlarını sıraladı sonra çözüm önerilerini sundu

Siyonist İsrail, TRT Ekibi dahil bir grup gazeteciyi hedef aldı Siyonist İsrail, TRT Ekibi dahil bir grup gazeteciyi hedef aldı

Ersan Bilgin Antalya'nın sorunlarını ilişikin şu ifadeleri kullandı: Antalya'mız, Antalyalılar için tam bir çile şehri, trafiğin berbat, suyun kirli, yolların bozuk, hayatın pahallı, kiraların yüksek, imknaların düşük ve fırsatların yok olduğu bir şehir oldu. 

Antalya'mız turizm gelirleriyle ve tarım üretimiyle ülke ekonomisine katkı sağlıyor ama Antalyalılar işsizlikle ve düşük gelirle gün gün umut tüketiyor. Trafik günün her saatinde yoğun ve şehrin her noktasında sorun. Dünya kenti Antalya diyoruz ama kesintisiz bisiklet yolu göremiyoruz. Biz iş başına geldiğimizde her şey Antalya'Nın menfaatine olacak dedi.

G H5H9U K W Q A A Ba Mj

Saadet Partisi'nin Adayı Ersan Bilgin, projelerini anlatmaya başlarken şu hususlara değindi:

"Biz, anlayışımızı; insan, aile ve mahalle ekseninde temellendiriyoruz. 3 şeye yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız: Belediyenin kasası, belediyenin personeli ve imar konularına...

Odalarla birlikte, Üniversitelerle birlikte, işin uzmanları ile birlikte 100 yıllık kent planı yapacağız. Gerçek hizmet için doğru ve düzgün plan olmazsa olmazdır"