Organik kapsül kahve çeşitlerinin diğer kahve türlerinde olduğu gibi taze tüketilmesi önemlidir. Brezilya, Kolombiya gibi ülkelerde yetişen bu kahvenin farklı türleri de bulunmaktadır.

Organik Kapsül Kahve

Kapsül kahveler farklı gramajlarda paketler halinde satışa sunulduğu için hijyenik ve kullanımı da oldukça kolaydır. Organik kapsül kahve site bünyesinde genel olarak espresso vero, lungo ve kafeinsiz çeşitleriyle yer almaktadır.

Black and White Kahve web sitesini ziyaret ederek %100 orijinal olan Arabica, Brezilya kahve çekirdeklerinden oluşmuş olan eşsiz organik kapsül kahve çeşitlerimizi inceleyebilir ve dilediğiniz kahve seçeneğine sipariş oluşturabilirsiniz. Organik olan bu kahveler, geri dönüştürülebilmektedir.

Yoğun ve eşsiz aromasıyla diğer kahve türlerinden ön plana çıkan organik kahve kapsülleri kahve tutkunları için oldukça ideal kahve deneyimi sunmaktadır. Bu yoğun kahve deneyimini yaşamaya hazır olun.

Geri Dönüştürülebilen Kapsül Kahve

Genel olarak kahve severler için satışa sunulan kapsül kahveler OK kompost ve İklim nötr gibi %100 doğada dönüştürülebilir ürünler olarak raflarda yer alıyor. BW Organik kapsül kahve aynı zamanda 5 adet farklı sertifikaya sahiptir. Uluslararası platformlarda geçerli olan Nespresso ile uyumlu olabilen kapsüllerdir. Marka bünyesinde yer alan organik kapsül kahvelerde tam olarak sıfır karbon ayak izi amaçlanır.

Amik Grup Yönetim Kurul Başkanı Melda Yeter İş Dünyasında Başarı ve Hayırseverlikte Zirve Amik Grup Yönetim Kurul Başkanı Melda Yeter İş Dünyasında Başarı ve Hayırseverlikte Zirve

Organik kahve kapsüllerinin yoğun ve eşsiz aroması, diğer kahve çeşitlerinden sıyrılarak kahve tutkunlarına özel bir deneyim sunar. Bu yoğun kahve deneyimini yaşamaya hazır olun.