5 kişilik ailenin yaşadığı evden 42 kamyon çöp çıkarıldı!

Düzce'de anne baba ve 3 çocuktan oluşan 5 kişilik ailenin yaşadığı bir evden, ekiplerin 5 gün süren çalışması sonucu 42 kamyon çöp çıkarıldı. Evde çok sayıda hayvan bulunması nedeniyle veteriner ekipleri eve yönlendirildi.

Düzce'de Gökçe Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar bir evden ve çevresinden kötü kokular yayılması üzerine belediyeye şikayette bulundu. Düzce Belediyesi ekipleri, evde anne baba ve 3 çocuğun yaşadığını öğrendi. Ekipler, 5 kişilik aileyle irtibata geçerek evin temizlenmesi için çalışma başlattı.

Evde çok sayıda hayvan bulunması nedeniyle veteriner ekipleri eve yönlendirildi.

Çöp Ev 2

11 KÖPEK, 20 KEDİ VE ÇOK SAYIDA TAVUK VE CİVCİV BULUNDU

Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin nezaretinde evde temizlik çalışması yürütüldü. Evdeki 11 köpek, 20 kedi, çok sayıdaki tavuk ve civciv ekiplerce dışarı çıkarılarak sağlık kontrolleri yapıldı.

Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, hayvanları Düzce Belediyesi Hayvan Konukevine götürdü. 11 köpeğin yeni bir düzen kurulana kadar konukevinde bakım altında tutulacağı, ardından aileye geri verileceği belirtildi.

Çöp Ev 3

5 GÜN ÇALIŞMA YAPILDI

İzmir'de korkunç kaza: Yolcu treni otomobile çarptı! Hayatını kaybedenler var İzmir'de korkunç kaza: Yolcu treni otomobile çarptı! Hayatını kaybedenler var

Ekiplerin 5 gün süren çalışması sonucu evden 42 kamyon dolusu çöp çıkarıldı. Evde dezenfeksiyon, detaylı temizlik ve tadilat işlemleri yapılacağı kaydedildi.