Türkiye'den Almanya karşısında tarihi zafer Türkiye'den Almanya karşısında tarihi zafer

Fenerbahçe'de heyecan dorukta! Seçim öncesi, kulübün iki önemli ismi Ali Koç ve Aziz Yıldırım, televizyon programında kozlarını paylaşacak. Merakla beklenen duyuru nihayet yapıldı. Aziz Yıldırım ve Ali Koç, bu akşam saat 23:00'da Habertürk'de canlı yayında buluşacaklar.

Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Seçimli Genel Kurulu'na saatler kala, camia nefesini tuttu. Ülker Stadyumu'nda yapılacak tarihi seçime hazırlanan mevcut başkan Ali Koç ve eski başkan Aziz Yıldırım, altı yıl sonra ilk kez yüz yüze gelecekleri televizyon programında karşı karşıya gelecek.

Başkanlık için yeniden aday olan Aziz Yıldırım, divan başkanlığına Vefa Küçük'ün seçilmesinin ardından, oylamanın anti demokratik olduğunu öne sürerek kongreyi terk etmişti. Ali Koç ise kongre sonunda kürsüye çıkarak, Aziz Yıldırım'ı televizyon programında tartışmaya davet etmişti.

Aziz Yıldırım duyurdu

Aziz Yıldırım, bu çağrıyı kabul ettiğini duyurarak, Ali Koç ile televizyon karşısında karşılaşacağını açıkladı. İşte Aziz Yıldırım'ın açıklamaları:

"Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Bu akşam, seçilen ulusal kanalda canlı yayına çıkacağız."

Bu kritik canlı yayın, Fenerbahçe camiası ve futbolseverler için büyük önem taşıyor. Başkanlık seçimi öncesinde yaşanacak bu yüzleşme, her iki adayın da görüşlerini ve projelerini kamuoyuna aktaracağı bir platform olacak. 22.30'da NOW TV'de yayınlanacak bu programı kaçırmamanızı öneririz.

Editör: Melisa Aykaç