İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanı evinde ölü bulundu İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanı evinde ölü bulundu

Konya'da Beyşehir Gölü'nde tekne gezisi faciayla bitti. Dört kişinin bulunduğu tekne dönüş yolunda alabora oldu. Anne Dudu A. ile çocukları A.A. (12) ve E.A (8) can yelekleri sayesinde kurtulurken Yakup Kılıç (36) boğularak can verdi.

Konya'da İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Yakup Kılıç (36), beraberinde Dudu A. ve çocukları A.A. (12) ve E.A (8) ile geçtiğimiz cuma günü Beyşehir Gölü kıyısındaki Kuşluca Mahallesi'ne geldi. Aracını park eden Kılıç, teknesiyle Aygır Adası'na geçti.

Beyşehir 2

CAN YELEKLERİ SAYESİNDE YAŞAMA TUTUNDULAR

Ancak dönüş yolunda saat 10.00 sıralarında 4 kişinin bulunduğu tekne alabora oldu. Çocuklar can yelekleri sayesinde su yüzeyinde kalmayı başardı. Anneleri Dudu A. da onlara tutunarak hayatta kaldı. Yakup Kılıç ise suda gözden kayboldu.

Aileleri, cumartesi günü saat 01.00 sıralarında kayıp başvurusunda bulundu. Arama çalışmaları başlatıldı ve Kılıç'ın aracı göl kıyısında bulundu. Jandarma, AFAD ve itfaiye ekipleri gölde arama çalışmalarına devam etti. Dün yapılan çalışmalar sonucu Dudu A. ve iki kızı kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

Beyşehir 3

BİR KİŞİNİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Arama çalışmalarına bugün askeri helikopter de dahil oldu. Helikopterden alınan görüntüler sayesinde saat 13.00 sıralarında Yakup Kılıç'ın cansız bedenine ulaşıldı. Kılıç'ın cesedi otopsi için Beyşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.