Amerika'da genç bir çift, bebeklerinin yüzünde morluk oluşmasından sonra bebek odasında bulunan güvenlik kamerasına baktı. Kamerada, bebeğin etrafında dolaşan figür dolaştığını iddia eden çift evlerini değiştirmek zorunda kaldı.

Bebeğin kendini tırmaladığını düşündü

Anne Heather Brough, bir yaşındaki bebeği Lily Higgins'ı bir süre uyuduktan sonra uyandırdı ve onu aşağıya indirdiğinde, bebeğinin yanaklarında üç derin mor çizik olduğunu gördü. İlk önce bebeğin uyurken kendini tırmaladığını düşündü fakat güvenlik kamerası görüntülerine bakınca, figürün Lily'nin beşiğinin yanından hızla geçip havada kaybolduğunu gördü. Durumdan ürken çift, evlerinden uzaklaştı. Araştırmacılar evde "paranormal aktivite" olduğunu doğruladı.tasarımsuu.JPG (30)-9

Gülme sesleri ve çığlık duyduğunu iddia etti

Anne'nin kayınvalidesi Kris, eski ev sahibi kadının, kalça kırığı sonrası evin merdivenin altında hayatını kaybettiğini söyledi. Kris, ayrıca evde tek başına olduğu sıralarda, zaman zaman gülme sesleri duyduğunu hatta bir erkek bağırma sesi de duyduğunu iddia etti.

Görüntünün kaynağını araştıracaklar

Şeref Malkoç: Osmanlı Kudüs' Şeref Malkoç: Osmanlı Kudüs'

Evde gördükleri figürün ne olduğunu bilmediklerini söyleyen Kris, evin eski sahibinin ölmüş olan kız kardeşi için evi inşa ettiğini söylendiğini belirtti. Kris, figürün ana kaynağının ne olduğunu ortaya çıkarmak için inceleme yapacaklarını söyledi.