Düzce'de ormanlık alanda bir ceset bulundu. 40 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu tahmin edilen ceset, otopsi için hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Düzce'de vatandaşlar ormanlık alanda gördükleri ceset sonrası durumu ekiplere bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, şahsın kimliğinin ve ölüm nedeninin tespit edilmesi için cansız bedeni hastaneye kaldırdı.

Düzce Cesed 2

Bayram tatilindeki trafik kazalarında 62 kişi öldü, 8 bin 690 kişi yaralandı Bayram tatilindeki trafik kazalarında 62 kişi öldü, 8 bin 690 kişi yaralandı

40 YAŞLARINDA BİR ERKEK

Bahçeşehir Bölgesi Çamlıevler Mahallesi'nde ormanlık alanda bir kişinin hareketsiz yattığını gören vatandaşlar, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, hareketsiz şekilde yatan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

OTOPSİ YAPILACAK

Yapılan incelemede 40 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu tahmin edilen ceset, otopsi yapılmak üzere Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.