İşgalci İsrail ordusunun 7 Ekimden bu yana Filistinli Müslümanlara yaptığı hain saldırılar aralıksız devam ediyor.

İşgalci İsrail, 17 gündür sivillerin üzerine bombardıman yağdırırken çocuklar, kadınlar ve yaşlılar tüm dünyanın önünde katledildi. Dünya liderleri bu insanlık dışı soykırıma sessizliğini korurken İşgalci İsrail'e alenen destek verirken halk sokaklarda Filistin için destek çağrılarında bulundu. Yöneticiler değil Müslüman halk Filistin için haykırdı. 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ⬇️

'Sekiz kez Dünyanın En Etkili 500 Müslümanı' seçilen Amerikalı İmam Abdul Malik Müjahid, Abdulhalim Meşe'nin sunduğu Buluşma Noktası programına konuk oldu.

Müslümanların Gazze halkı için beraber olduğunu vurgulayan Müjahid, Müslümanlar zulme karşı duruyorlar, Uygur'da bir zulüm olduğunda da seslerini çıkarıyorlar" dedi.

İmam Abdul Malik Mücahid şu açıklamaları kaydetti:

"Problem ülke yönetimleriyle ilgili"

Müslümanlar Filistinliler için beraberler. Bütün Müslümanlar aslında nerede ümmet varsa nerede Islam ülkesi varsa biz orada bir gösteri görüyoruz. Aslında Müslümanlar beraberdirler Müslümanlarla ilgili problem yok ülke yönetimleri ile ilgili.

Hükümetler her zaman Müslümanların kişiliklerini göstermezler. Müslümanların davranışlarını göstermezler. Müslümanların kendileri aslında Uygur'da bir zulüm olduğu zaman ses çıkarırlar. Fakat bu Müslümanların ses çıkarması için de aynı şekilde gözükmez. Yani Müslüman kişiler ses çıkarıyorlar. Müslüman ülkedekiler zulme karşı duruyorlar. Fakat bu hükümetleri göstermiyor. Hükümetler aynı tablo içerisinde değiller.

Saffet Sancaklı istifa etti Saffet Sancaklı istifa etti