Muğla’nın Bodrum ilçesinde, Turgutreis Mahallesi’nde meydana gelen olayda, 2 kişi otomobil içerisinde başlarından vurularak öldürüldü. Olayın şüphelisi yakalandı.

Turgutreis Mahallesi Turgut Özal Caddesi üzerinde meydana gelen olayda 2 kişi araç içerisinde başlarından vurularak öldürüldü.

İhbarın ardından olay yerine 112 Acil Sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. İlk belirlemelere göre araç içerisinde vurularak öldürülen kişilerin avukat Mehmet Erdal Çam ve emekli icra müdürü Özcan Çavdar olduğu tespit edildi.

Cinayetin detayları ortaya çıktı

Denizli Barosu eski başkanı avukat Mehmet Erdal Çam'ın, saldırıyı gerçekleştiren turizmci Galip Ö.'nün avukatı olduğu ve bir konuyu konuşmak için arabaya binip bir restorana gitmek için yola çıktıktan bir süre sonra Galip Ö.'nün, Çam ve Çavdar'ın kafalarına birer el ateş ederek cinayeti işlediği, ve otomobilin kaldırıma çıkıp duvara çarparak durabildiği belirtildi.

8 ilde "Narkogüç-38" operasyonu: 1 ton 719 kilo uyuşturucu ele geçirildi 8 ilde "Narkogüç-38" operasyonu: 1 ton 719 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Olay yerinden kaçan ve Turgutreis'te bir lokal işlettiği iddia edilen Galip Ö.’nün ise jandarma tarafından yakalandığı belirtildi.