Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu TV5’in sponsorluk yayınına konuk oldu.  "Özellikle TV5'in yayın ekibini candan tebrik ediyorum. 2023 ve 2024 yılları TV5 yılları için hamle yılları oldu. Gazze'de gerçekleşen katliamları Türkiye gündemine taşıma noktasında TV5 büyük çaba ortaya koydu" dedi.

TV5 televizyonunun uydu lisansını yenilemesinin önemli bir hamle olduğunu kaydeden Karamollaoğlu, "Sadece Hakk'ı ve hakikatı seyircisine doğru bilgi aktaran TV5 için çok büyük anlam ifade ediyor dedi. 

Özgür Özel: İktidar 22 yıldır ‘Milletin Efendisi’ olan köylünün anasını ağlattı Özgür Özel: İktidar 22 yıldır ‘Milletin Efendisi’ olan köylünün anasını ağlattı

Karamollaoğlu konuşmasına şöyle devam etti;

"Televizyonlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Birçok televizyon kanalı birbirine benzediği halde TV5 hakikatı esas alan yayıncılık anlayışı ile farklılık ortaya koyuyor bu en son Gazze'de gerçekleşen soykırımda net bir şekilde ortaya çıktı. Gazze'de gerçekleşen katlaimları Türkiye gündemine taşıma noktasında TV5 büyük çaba ortaya koydu bunu takdir etmemek mümkün değil"

2024 T V5 S P O N S O R L U K Y E N İ