Kaya, Semih Yalçın'ın “Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Genel Başkanımız Sayın Bahçeli’nin Süleyman Soylu’ya sahip çıkmasını hazmedemeyip ipe sapa gelmez suçlamalarda bulunmuş. Karamollaoğlu önce kendi geçmişini ve kirli sicilini temizlesin. Onun millet nezdinde en küçük itibarı bile yok. Sözlerinin değeri de yok. SP’nin zillet ittifakında terör örgütü PKK’nın siyasi temsilcisiyle kader ortaklığı yaparak üzerine bulaştırdığı siyasi lekeyi hiçbir mugalata çıkaramaz” sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

Starbucks'ın piyasa değeri 20 günde 12 milyar dolardan fazla azaldı Starbucks'ın piyasa değeri 20 günde 12 milyar dolardan fazla azaldı

Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu Türkiye siyasetine ismini altın harflerle yazdırmış, Milli Görüş Hareketi’nin kurucularından ve 50 yıldır bu çizgide çalışmalarını ısrarla sürdüren örnek bir şahsiyettir.  Yine Saadet Partimiz her zaman "Türkiye'nin Teminatı" şiarıyla güzel ülkemiz için en hayırlı çalışmalarda yer almış ve bundan sonra da almaya devam edecektir.  Semih Yalçın'ın attığı çirkin iftiralar ise  Merhum Alparslan Türkeş'in siyasi mirasıyla asla bağdaşmamaktadır. Bu iftiralar ülkemizin karşı karşıya kaldığı hayati riskleri örtme çabasıdır. Bu sürecin sorumlusu  olanlar suçlarını gizleme gayreti içine düşmüşlerdir. Milletimiz müsterih olsun; Saadet Partisi olarak ülkemizin her alandaki sorunlarının çözümü için üzerimize düşeni sonuna kadar yapacağız.