Balıkesir’in Gönen ilçesine bağlı Armutlu Kırsal Mahallesi'nde üç gün önce başlatılan kayıp Ekonomist Korhan Berzeg’i arama çalışmaları devam ederken, Fındıklı Deresi mevkiinde yeni bir bulguya rastlandı. Jandarma ekipleri, dere yatağında yaklaşık 10 santimetre büyüklüğünde bir kemik parçası daha buldu.

Arama çalışmaları sürüyor

Saadet-Gelecek Grubu’nun verdiği önerge yine AK Parti ve MHP oylarıyla reddedildi Saadet-Gelecek Grubu’nun verdiği önerge yine AK Parti ve MHP oylarıyla reddedildi

Korhan Berzeg’in kaybolması üzerine başlatılan arama çalışmaları, Jandarma Arama Kurtarma (JASAT) timleri, asayiş jandarma ekipleri ve komando timleri öncülüğünde devam ediyor. Arama faaliyetlerine 3 kadavra arama köpeği de eşlik ediyor. Bulunan kemik parçasının, insan veya hayvana ait olup olmadığının belirlenmesi için detaylı incelemeler yapılacak.

İnceleme için İstanbul’a gönderildi

Dere yatağında bulunan kemik parçası, diğer bulgular gibi İstanbul Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü’ne gönderildi. Burada yapılacak olan detaylı incelemelerle kemik parçasının Korhan Berzeg’e ait olup olmadığı ve insan kaynaklı mı yoksa bir hayvana mı ait olduğu tespit edilecek.