YSK'nın seçim sonuçlarını iptal ettiği 3 ilçe ve 4 beldede haftaya yerel seçim yapılacak YSK'nın seçim sonuçlarını iptal ettiği 3 ilçe ve 4 beldede haftaya yerel seçim yapılacak

Vaiz ve Yazar Nureddin Yıldız, Youtube hesabından yayınladığı "GAZZE'NİN KURTULUŞU, ERBAKAN'I ANLAMAKTAN GEÇER!" başlıklı videoda şunları dile getirdi: 

Bizim her şeyden evvel konuyu Mescid-i Aksa, Yahudi ve Gazze konusu olarak görmekten kurtulmamız lazım bu çocukçu bir bakıştır ve siyasetçi de vakıf başkanı da hoca da böyle düşünüyorsa çocuksu düşünüyordur. Bizim asıl problemimiz küfürdür. "En büyük Allah'tır" deyip Allah'a sarıldık biz. Özellikle yeni nesil olayın iman-küfür kavgası olduğunu İsrail'in vitrindeki bir oyuncaktan ibaret olduğunu asıl hedefin büyük bir küfür kitlesi olduğunu anlarsa küçük markalar ile uğraşmak yerine Erbakan olup "Bu Dünya'da kafirlerin elinde ne varsa biz yapalım ve güçlü olalım" diyen bir adam olması gerekiyor. Her şeyden önce bunun planlanması gerekiyor, ve ümmetin önderi olmak gerekiyor. Her şey sanmayın ki kolay olacak Erbakan'ı doğduğuna doğacağına pişman ettiler, eğlence konusu yaptılar. "Tank yapalım" dedi kahkaha ile güldüler, bir yerde fabrika temeli attı gece gidip çaldılar o temeli şimdi o fabrikada binlerce işçi çalışıyor, Kolay değil köhne düşüncelerden insanları kurtarmak.