Trabzonspor kendi evinde Kayserispor'a mağlup Trabzonspor kendi evinde Kayserispor'a mağlup

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, "Amacımız iyi futbol oynamak. Kazanırsak bizim için muhteşem bir şey. Rakibimizin de ne kadar iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Uzun zamandır grup aşamasında puan kaybetmediler. İnşallah yarın bizim için güzel ve unutulmaz bir gece olur" dedi.

Yarın grup için önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarının altını çizen Buruk, "Hedefimiz maç maç gitmek. Bu maç da onlardan biri. 4 puanla çıkıyoruz. Amacımız bu puanı yükseltmek. Kendi saha avantajımızı kullanmak istiyoruz. Taraftarımızın desteği lig ya da Şampiyonlar Ligi fark etmeksizin hiç değişmiyor. İnşallah onlar da yarın görevini en iyi şekilde yapacaktır. Amacımız iyi futbol oynamak. Kazanırsak bizim için muhteşem bir şey. Rakibimizin de ne kadar iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Uzun zamandır grup aşamasında puan kaybetmediler. İnşallah yarın bizim için güzel ve unutulmaz bir gece olur" diye konuştu.


"TÜRKİYE'NİN BİZİM ONLARI YENEBİLECEĞİMİZE İNANMASI GÜZEL"
Galatasaray'ın yerinin her zaman Şampiyonlar Ligi olduğunu aktaran Buruk, "Burada olmak, bize gurur veriyor. Taraftarımızın yüzünde bu mutluluğu görmek bizi sevindiriyor. Kazanacak takımlar arasında en favori iki takımdan birisiyle oynayacağız. O yüzden ne kadar iyi takıma karşı oynasak da Türkiye'nin bizim onları yenebileceğimize inanması güzel. Bunu tekrar yaşamak, bizim için çok değerli. Bu maddi ve manevi anlamda çok önemli. Galatasaray'ın hedeflerinin yukarıya gittiğini görüyoruz. Kötü giden sezonun ardından Galatasaray'ın hak ettiği yerde olduğu bir durum var. Bizim hak ettiğimiz yer burası" şeklinde konuştu.