Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ESAM (Ekonomik Ve Sosyal Araştırmalar Merkezi) Çarşamba Konferansları kapsamında "İkinci 50 Yılında Milli Görüş; Tecrübesi, Hedefleri ve İdealleri" başlıklı konferansını dün verdi. Bu dönemin son konferansı olduğunu belirten Karamollaoğlu Milli Görüş’ün 50 yıldan fazla bir geleneğe sahip geçmişte farklı zamanlarda farklı şartlar altında ülkemizin idaresine damga vurmuş bir anlayış olduğunu belirtti.

ESAM Genel Başkanı Recai Kutan X hesabından Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu’na teşekkür etti. Kutan, “İkinci 50 yılımızın ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa saadet getirmesini diliyorum” dedi.

Kutan’ın paylaşımı şu şekilde;

Milli Görüş Hareketi'nin ikinci 50 yılı münasebetiyle gerçekleştirdikleri konferans için Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu Bey'e teşekkürlerimi arz ediyorum.

Erdoğan'dan Osman Kavala açıklaması: Hukuk neyi emrediyorsa onu yerine getiririz Erdoğan'dan Osman Kavala açıklaması: Hukuk neyi emrediyorsa onu yerine getiririz

İkinci 50 yılımızın ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa saadet getirmesini diliyorum.

Editör: Melisa Aykaç