Saadet Partisi Ankara Çankaya Belediye Başkan Adayı İbrahim Temel, kentin merkezi olan Kızılay’da düzenlenen 18 Mart etkinliğinde vatandaşlara ‘arpa ekmeği’ dağıttı.

Saadet Çankaya (1)

Saadet Partisi’nin Ankara’da seçim çalışmaları aralıksız sürüyor. Saadet Partisi Çankaya İlçe Başkanlığı Kızılay’da açtıkları stand ile 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünü kutladı.

ASKERLERİN GÜNLÜK TAYININDAN İKRAM ETTİ

Düzenlenen etkinliğe Saadet Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı İbrahim Temel de iştirak etti.

Temel programda yaptığı konuşmada, Çanakkale Zaferi’ni kutladı.

Temel, “Sevgili Ankaralılar. Bugün 18 Mart 2024 Çanakkale Zaferi'mizin yıldönümü. Bugün sizlere o zaman askerlerimize günlük tayını olan arpa ekmeğini ikram ediyoruz. İftardan önce bu ekmeğe bakıp 30 saniye düşünmenizi istiyorum. Çanakkale Milli Görüş'ün en kıymetli örneklerinden birisidir. Çünkü Milli Görüş durum ne kadar kötü olursa olsun umudu yitirmemektir. Milli Görüş şartlara teslim olan değil şartları teslim alandır. Milli Görüş oğluna çürük raporu alan değil vatana kurban olsun diye cepheye gönderenlerin görüşüdür. Milli Görüş memleketi parsel parsel satanların değil vatan için oluk oluk kan akıtanların görüşüdür. Milli Görüş düşmanda olsa yaralılara merhamet eden Mehmetçiğin görüşüdür. Milli Görüş 'gücüm yetmez' diyenlerin değil, 250 kiloluk mermiyi 'ya Allah! deyip namluya sürenlerin görüşüdür. Milli Görüş en kötü şartlarda dahi 'Ben size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum' diyen Mustafa Kemallerin görüşüdür.  Milli Görüş 'İman varsa imkan da vardır' diyenlerin görüşüdür. Milli Görüş İstanbul düşecek diye Gazze'den Yemen'den Suriye'den cepheye gelen mücahitlerin görüşüdür. Milli Görüş ırkı ne olursa olsun birlikteliğin beraberliğin kardeşliğin görüşüdür. Çanakkale Zaferi bilik olduğumuzda en zalim düşmanlara karşı bile geçit verilmeyeceğinin sembolüdür. Ülkemizde her türlü kutuplaştırmaya çağıranlara karşı kardeşliğimizi pekiştirme zamanıdır." dedi. 

Avukatlar sokağa çıkıyor: TBB'den miting Avukatlar sokağa çıkıyor: TBB'den miting