Karamollaoğlu: İslam Dünyası olarak Erbakan'ın ortaya koyduğu iradenin yoksunluğunu yaşıyoruz Karamollaoğlu: İslam Dünyası olarak Erbakan'ın ortaya koyduğu iradenin yoksunluğunu yaşıyoruz

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Nurgül Beytiye Ekinci TV5’in sponsorluk yayınına konuk oldu. Ekinci,  "Bu dönemde hem Milli Görüş'ün hem de Saadet Partisi'nin sesi olan TV5'mizin aynı zamanda mazlumun ve insanlığın vicdanının sesi olmasını çok kıymetli buluyorum ama bu sese kulak tıkayanlar var" dedi. 

Ekinci'nin konuşmasının tamamı şu şekilde;

TV5'mizin mazlumun ve insanlığın vicdanının sesi olmasını çok kıymetli buluyorum ama bu sese kulak tıkayanlar var. Dünyada bugün insanlığın vicdanını bir sesi var ancak bu sese kulak tıkayan siyasetçilere, medya kuruluşlarına karşı TV5 kendi başına o insanlığın vicdanından güç alarak devam ediyor. 

Hem dinimizde hemde Erbakan Hocamızın ifade ettiği "İnsanların en iyisi insanlığa hizmet edendir" cümlesinin vuku bulmuş şekli olarak TV5'in yayınlarının Türkiye'de ve dünyaya ulaşmasını çok değerli buluyorum.