İşgalci İsrail 8 aydan bu yana Gazze Şeridinde Filistinlileri dünyanın gözü önünde vahşiçe hedef alıyor. Güvenli bölgelere sığınan mazlumları hedef alan işgal ordusu dünya kamuoyunda tepkilerin odağında olmasına rağmen hiçbir yaptırım uygulanmaması sebebiyle mazlumları katlediyor. 

İslam ülkelerinin liderleri İşgalci İsrail'in insanlık suçu islemesine ise sessiz... Siyonist İsrail'in zulmüne ilk günden bu yana ses olan Saadet Partisi ise işgalci İsrail'in en ağır yaptırımlara maruz bırakılması için sık sık iktidara çağrıda bulundu. Mecliste önergeler verdi ancak AK Parti ve MHP'li vekillerin oyları ile bu önergeler reddedildi. 

Çadırlara sığınan masum insaları katleden İsrail'e öfke daha da artmışken israil bir kez daha sivilleri hedef aldı. Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı X  hesabından İsrail'e yaptırım uygulamaya çekinen iktidara tepki gösterdi. "Erbakan Hocamızın dediği gibi “İsrail ancak güçten anlar!"  diyen Yazıcı'nın açıklamasının tamamı şu şekilde;

"Güç göster ey iktidar"

"Sivil, çocuk, kadın, yaşlı… Okul, hastane, mülteci kampı veya güvenli bölge… İsrail, insan ve mekân tanımadan katliamlarına hunharca devam ediyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü, çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı! Valilikten açıklama geldi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı! Valilikten açıklama geldi

Bu katliamlara dur demenin tek yolu var. Erbakan Hocamızın dediği gibi “İsrail ancak güçten anlar!” Güç göster, ey iktidar!"