Türkiye Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimlere hazırlanıyor. Yerel seçimlere "Milli Görüş Belediyeciliği" sloganı ile sahaya çıkan Saadet Partisi tüm parti teşkilatları 7'den 70'e çalışmalarını sürdürüyor.

Saadet Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Birol Aydın’da “Başkan bir İstanbul mümkün” sloganı ile İstanbullularla sık sık bir araya geliyor. İstanbul’un birçok ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Aydın, toplu ulaşımlarda vatandaşı dinliyor sorunların çözümü için çarenin Milli Görüş Belediyeciliği’nden geçtiğini hatırlatıyor.

7’den 70’e tüm İstanbulluları ziyaretlerini sürdüren Aydın X hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Başka bir İstanbul'un mümkün olduğunu dile getiren Aydın, ""Benim bir derdim var. İstanbul için hayallerim, hepimiz için dileklerim var. Gelin İstanbul’da buluşalım, İstanbul’u konuşalım" dedi.

“Türkiye’de olup biten her şey İstanbul’umuza fazlasıyla yansıdı. Oysa kendi şehrimizde ailelerimiz ile güven ve huzur içerisinde yaşayabiliriz. Tüm partizanlıkları, tarafgirliği, sizden bizden ayrımını yani hakikat ile aramıza çekilen örtüleri bir kenara assaydık İstanbul bugün bambaşka bir İstanbul olabilirdi.

Şimdi lütfen beni dinleyin. Dinleyin diyorum çünkü bazıları ‘şu’ veya ‘bu’ nedenle yüzünü benden çevirecek aramıza bir örtü çekecek. Çoğunuz çekmeyecek biliyorum ben bu örtüyü çekmeyenlere sesleniyorum. İnanın! Hala başka bir İstanbul mümkün! Bizim bir vazifemiz var emrolunduğu gibi dosdoğru olmak. Dosdoğru olacağız israftan, haramdan, haksızlıktan sakınacağız. Adam kayırmayacak insanları asla aldatmayacağız.

İstanbul'da yıkım gerginliği: Çok sayıda gözaltı var İstanbul'da yıkım gerginliği: Çok sayıda gözaltı var

İBB’nin bütün kurumlarına çok çalışacağız. Size anlatacaklarım var! Hazırlıklarımı dosdoğru yaptım dosdoğru projelerim var. Dosdoğru yaşamak mümkün! Ben her birinize ulaşmak istiyorum. Değerli İstanbullular bekleyin size haberlerim olacak. Konuşacağız, başaracağız. Haydi Bismillah!”