Bahçeli'den Sinan Ateş açıklaması: MHP, 1 Temmuz'da yapılacak duruşmasında mutlaka hazır bulunacak Bahçeli'den Sinan Ateş açıklaması: MHP, 1 Temmuz'da yapılacak duruşmasında mutlaka hazır bulunacak

İşgalci İsrail, 7 Ekim’den bu yana mazlumları dünyanın gözü önünde hedef almaya devam ediyor. Soykırımcı İsrail ordusu geçtiğimiz günlerde binlerce Filistinli sivilin sığındığı Refah bölgesindeki çadır kente hain saldırı düzenledi. Katliamcı İsrail’in düzenlediği hain saldırıda başta çocuklar ve kadınlar olmak üzere çok sayıda kişi şehit oldu.

Kamuoyunda işgal ordusunun soykırımının yankıları devam ederken Saadet Partisi yapılan bu zulme dur denilmesi ses olmaya devam ediyor.  7 Ekim’den bu yana İsrail’e karşı başlatılan direnişin yanında olan Saadet Partisi, soykırımcı İsrail’in yargılanması ve yalnız bırakılması gerektiğine vurgu yaparak son paylaşımı ile bir kez daha Filistinli mazlumların yaşadığı zulmü gözler önüne serdi.

Filistin'in ateş altında kaldığına vurgu yapılan videoda Gazze'de insanlığın öldüğünün ve binlerce kişinin şehit edildi kaydedildi. 

Editör: Melisa Aykaç