Sağlık Bakanı Memişoğlu memleketini ziyaret etti, vatandaşla buluştu

Sağlık Bakanı Kemal Memişoğlu, Kahramanmaraş'ın ardından baba ocağı Rize’ye geldi. Bakan Memişoğlu, esnaf ve vatandaşlarla buluşarak kentsel dönüşüm projelerini yerinde inceledi.

Sağlık Bakanı Kemal Memişoğlu, göreve geldikten sonra Kahramanmaraş'ın ardından ikinci ziyaretini memleketi Rize'ye gerçekleştirdi.

Rize-Artvin Havalimanı’na iniş yapan Bakan Memişoğlu, karayolu ile Rize merkeze geçti. Atatürk Caddesi'nden başlayarak kentsel dönüşüm kapsamında yeni faaliyete giren Belediye Blokları’nı ziyaret etti.

Memişoğlu 2

ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Dünya genelinde sistemler çöktü: Birçok sektörde işlemler durdu Dünya genelinde sistemler çöktü: Birçok sektörde işlemler durdu

Bakan Memişoğlu, Rize merkezde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yağmurlu hava şartlarına aldırış etmeyen Memişoğlu, "Islanmayı özlemişim" diyerek ziyaretlerini ara vermeden sürdürdü. Esnaflarla sohbet eden Memişoğlu, şehirdeki değişim ve gelişimleri yerinde inceledi.

Daha sonra bir taksi durağında taksici esnafıyla buluşan Bakan Memişoğlu, taksicilerle çay içerek sohbet etti. Bakan Yardımcısı Şuayip Birinci, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe ve ilgili kurum amirleri de bu ziyarette Memişoğlu'na eşlik etti.

Memişoğlu 3

'DAHA İYİ BİR SAĞLIK HİZMETİ VERECEĞİZ'

Rize ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Memişoğlu, "Rize güzel bir şehir, özlemişiz. Islanmayı da Rizelileri de özlemişiz. Daha iyi bir sağlık hizmeti vereceğiz. Şehir Hastanesi’nin inşaatı başladı.

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sağlık hizmetinde daha iyi yerlere geleceğiz." dedi.