Tarım Kredi Kooperatif Marketleri'nde indirimli satış başladı Tarım Kredi Kooperatif Marketleri'nde indirimli satış başladı

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlâkı Derneği (İGİAD) tarafından ilk defa 15 Ekim 2016 tarihinde yapılan Türkiye İş Ahlâkı Zirvesi, bu alandaki önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyor. Zirve, Türkiye’de “iş ahlâkı”nı kamuoyunun, devlet kurum ve kuruluşlarının, iş dünyasının ve STK’lerin gündemine taşımayı; İş ahlakı konusunda duyarlılık artışı sağlamayı; İş ahlakının yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı; iş ahlakında iyi uygulama örneklerini ortaya çıkarmayı ve kamuoyunun gündemine taşımayı amaçlıyor.

Zor zamanlarda iş ahlâkının ele alınacağı zirve, Türkiye’nin önde gelen kamu, özel sektör yöneticileri ve akademisyenlere ev sahipliği yapacak. Zirveye Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail GÜLLE, LC Waikiki Grubu CEO’su Mustafa KÜÇÜK, Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin TUNCER, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman ÖZDİL, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut ASMALI konuşmacı olarak katılacak.

Oturumların başkanlığını Ekotürk TV Genel Yayın Yönetmeni Cengiz ÖZDEMİR ve Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilal KEMİKLİ yapacak.

Zirvenin Düzenleme Kurulu Başkanlığını Prof. Dr. Ömer TORLAK yürütüyor.