Babacan, 'Altılı Masa' algısına dikkat çekti: O tuzağa düşmeyeceğiz Babacan, 'Altılı Masa' algısına dikkat çekti: O tuzağa düşmeyeceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Partisinin grup toplantısında konuştu. Yünanistan meselesinde biz haklıyız diyen Kılıçdaroğlu şöyle söyledi:

Hiç kimse endişe etmesin. Dış politikada da liyakatli kadrolarla çalışarak Türkiye'nin derin diplomasiyi harekete geçirerek güçlü diplomasiyi harekete geçirerek bütün sorunlarını çözeceğiz.

Kavgayla değil, barışla çözeceğiz. Haklıyız çünkü. Yeri gelirse uluslararası mahkemelere götüreceğiz. Biz haklıyız. Haklı olduğumuz davayı savunamıyorlar bile. Birileri bize kızar mı diye korkuyorlar. Biz korkmayacağız.

Ecevit'le Erbakan gittiler ve Kıbrıs'ın Türk kesimini aldılar”

Bize de bir dönem dediler. Gel gel dediler. Kıbrıs dolayısıyla. Ecevit de dedi ki olur geliyorum. Ecevit'le Erbakan gittiler ve Kıbrıs'ın Türk kesimini aldılar. Bitti mesele.

Bağırdılar mı? Çağırdılar mı? Geliyoruz dediler mi? Hayır gereğini yaptılar bugün. Bizim geleneğimize gereğini yapmak vardır. Bağırır, çağırırsın, ortada hiçbir şey yok.