Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformu haline gelen Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi  bu yıl 7-9 Aralık 2023 tarihlerinde Fuar İzmir’de gerçekleştiriliyor. Dünyada birçok ülkenin ve Türkiye’nin dört bir yanından kentlerin katıldığı, kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerin yanında yöresel lezzetlerin de tanıtıldığı fuar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

Çocuk Parklarının Önemi Çocuk Parklarının Önemi

GI0A2815

BAŞKAN KILIÇ’TAN DAVET VAR

Buca’nın doğal güzellikleri, tarihi sokakları, levanten köşkleri le aynı zamanda önemli  turizm noktalarından biri olduğunu ifade eden Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, ticaret ve turizm sektörünün bir araya geldiği fuarda yer almaktan mutlu olduklarını ifade etti. Başkan Kılıç  “Buca Belediyesi olarak kente sağladığımız katkılar, projelerimiz, tarım, sosyal, kültürel alanlarda yaptığımız çalışmalarla fuarda yerimizi alıyoruz. Konuklarımızı standımıza bekleriz” diye konuştu.

GI0A2777

ZİYARETÇİLERE HEDİYELER DAĞITILDI

Buca Belediyesi, bu yıl 17.defa gerçekleştirilen fuarda İzfaş Gaziemir Fuar alanı Hol- A C106 no’lu stantta birbirinden güzel Buca görselleri ile yerini aldı.

GI0A2724

Buca’nın tarihi, turistik ve kültürel zenginliklerinin tanıtıldığı stant katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. 

GI0A2743

Fuara gelen ziyaretçilere , Buca’nın tarihi yapılarının tanıtıldığı ‘Buca’da Tarih’ isimli kitapçık, ‘Yarının Buca’sı’ kapağı ile yayınlanan ve Buca Belediyesi’nin çalışmalarının anlatıldığı dergi ile çeşitli promosyon hediyeler verildi.