Dünyadaki her insan, doğanın, yetiştirmenin ve hatta her ikisinin bir ürünü olan farklı bir kişiliğe sahiptir. "Alışkanlıklar insanı insan yapar" sözü herkes için geçerli eski bir sözdür. Kişiliğiniz, yaşamdaki alışkanlıklarınızın ve seçimlerinizin uzun bir modelinden başka bir şey değildir. Kişiliğinizin bilinçaltı bir yönü de vardır.

Kıyafetlerinizi aynı şekilde katlamak veya aynı anda su içmek gibi şeyleri istemeden yaptığınızı hiç fark ettiniz mi? Bu bilinçaltı alışkanlıklar sizin hakkınızda çok şey söyleyebilir ve hatta kişiliğinizi belirleyebilir. Bugün sizin için çok eğlenceli ama bilgilendirici bir kişilik testimiz var. Diş macununuzu sıkma şekliniz, en cesur kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarır. Nasıl olduğunu öğrenmek için dalın.

Diş macununuzu sıkma şekliniz kişiliğinizi ortaya çıkarıyortasarımsuu.JPG (51)-12

Herkes hiç bitmeyen bir iç gözlem yolculuğunda. Günümüz modern dünyasında artan yaşam standardı insanlara birçok lüksü sağlamıştır. Eski zamanlarda duygularınızı düşünmek enderdi. Bugünlerde, diğer herkesin yaptığı şey bu. Ve bu da çok önemli.

Kişiliğiniz, geleceğinizi şekillendirme, ilişkilerinizi yönlendirme ve yaşam tarzınızı etkileme potansiyeline sahiptir. Birçoğu bilinçaltında yaptığınız günlük aktiviteleriniz bile kişiliğinizle bağlantılıdır. Örneğin, diş macununu bir tüpten sıkma şekliniz, en cesur kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarabilir. İnatçı, düşüncesizce hareket eden, kaygısız veya sanatsal bir yapıya sahip olup olmadığınızı kontrol etmek için aşağıdaki kişilik testini yapın.

1-      Tepeden sıkıştırırsınız;

Diş macununu yukarıdan kapağa doğru sıkarsanız, doğanız gereği inatçısınızdır. Kendine bağımlısın ve hedef odaklısın. İnsanlara kolay kolay güvenmiyorsunuz ve hedefinize her şekilde ulaşmaya hazırsınız. Sen güçlü iradelisin ama olumsuzluğa eğilimlisin. Kendi başınıza çalışırken rahatsınız ve diğer insanlara güvenmekte zorlanıyorsunuz. Ancak, manipülatif olabilir ve ilerlemek için başkalarını kullanabilirsiniz. Ancak bu, acımasız veya kurnaz olduğunuz anlamına gelmez. Kendi kurallarına göre yaşıyorsun ve sadece kendin için iyi, tatmin edici bir hayat istiyorsun.

2-       Alttan sıkıştırırsanız;

İlk defa müracaat etmek isteyenler için Hac kayıtları başladı  İlk defa müracaat etmek isteyenler için Hac kayıtları başladı 

Diş macunu tüpünü alttan sıkar ve ilerledikçe katlarsanız eşsiz bir bireysiniz. Bu, diş macunu çıkarmanın ideal yoludur, ancak çoğu insan buna aldırış etmez. Ancak, mükemmeliyetçi ve son derece düzenlisiniz. Bir hataya karşı sağduyulusunuz ve sorunları çözmek için yaratıcı yollar buluyorsunuz. İşinizi gerçekleştirmek için bir şeyleri israf etmez ve kaynakların tamamını kullanmazsınız. Son derece titizsiniz ve dikkatli planlama ve organizasyonla dolu benzer bir yaşam tarzı yaşıyorsunuz. Acele veya dürtüyle hareket etmeyi tercih etmiyorsunuz. Kendiliğindenlik sadece sorun yaratır, inancınız bu. Aynı zamanda çalışkan ve oldukça güvenilir birisin.

3-      Her yerden sıkarsınız

Çoğu insan bilinçaltında aynı yerden diş macunu sıkar ama aklı farklı çalışanlarda vardır. Herhangi bir yeri sıkıştırırsanız, farklı bir kişiliğe sahip olursunuz ve dünyaya özel bir bakış açınız olur. Sanata düşkünsünüz ve yaratıcı bir zihne sahipsiniz. En sıradan şeylerde güzellik bulabilirsin. Ancak, doğada oldukça dağınık olabilirsiniz. Dakik ve düzenli olma konusunda sorun yaşıyorsunuz. Planlamayı küçümsüyor ve kendiliğindenliğe değer veriyorsunuz. İyimsersiniz ve özgür bir kuş gibi yaşarsınız, her zaman her yere gitmeye veya her şeyi yapmaya hazırsınız. Ayrıca ruh hali değişimlerine yatkınsınız ve dürtüselsiniz.

4-       Ortadan sıkıştırırsınız

Diş macununu ortasından sıkarsanız, gezegendeki insanların çoğunluğundan birisiniz. Sen her şeyde iyi olan ve harika olduğun şeyi bulmaya çalışan bir insansın. Koşuşturma dolu, bağımsız ama sosyal bir hayat yaşıyorsunuz. En organize insan olmayabilirsin ama dayanıklısın. Bir sorunla karşılaşırsanız, tüm gücünüzle onunla yüzleşirsiniz. Hoş bir kişiliğiniz ve birçok yakın arkadaşınız var. Sosyal olmayı ve yine de hayatınızı ve duygularınızı dengelemeyi seviyorsunuz.

5-      Diş macunu tüpüne zarar vermeden sıkmak

Diş macunu tüpü yarısı boş olsa bile her zaman zarar vermeden kullanan biriyseniz, eşsiz insanlardan birisiniz. Genellikle düşünceler içinde kaybolursunuz ve canlı bir hayal gücünüz vardır. Sık sık hayal kuruyorsun ve çok sanatsalsın. Diğerlerine, zihninizin içinde tamamen farklı bir dünyada yaşıyormuşsunuz gibi görünüyor. Ayrıca hassas, cömert, tasasız ve naziksiniz. Ayrıca bazen aşırı dürüst olabilirsiniz, ancak her zaman başkalarının duygularına karşı düşüncelisiniz.