2024 Söz / Nişan Elbise Trendleri ve Yeni Sezonun En Gözde Nikah Elbiseleri 2024 Söz / Nişan Elbise Trendleri ve Yeni Sezonun En Gözde Nikah Elbiseleri

2007 yılından bu yana Temizlik, Deterjan ve Kişisel Bakım kategorilerinde üretim faaliyetlerine başarıyla devam eden Endeks Kimya kendi temizlik markası Doa ile pazara hızlı bir giriş yaptı. Oyuncu ve müzisyen Öykü Gürman'ın doğallığı ve samimiyetinden yola çıkarak hazırlanan Mart 2024 çıkışlu yeni reklam kampanyasında Öykü Gürman, seslendirdiği enerjik jingle'ı ile tüketicilere "Temizlik doa'sında var!" mesajını iletiyor. 

Öykü Gürman'ın ev temizliği anlarını eğlenceli şekilde gösteren reklam filminde ünlü sanatçı, evin farklı bölümlerinde Doa Temizlik ürünleriyle temizliğini tamamlaıktan sonra dinlenme kolduğuna oturup temizlik sonrası kahvesini yudumlayarak "Doa'nın Öykü'sü"nü yazmaya devam ediyor. 

75'ten fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla son 5 yıldır Temizlik ve Deterjan kategorisinde ilk 3'te yer alarak ülke ekonomisine katkı sağlayan Endeks Kimya uzmanlığı ve deneyimiyle oluşturulan "Doa" markası; Endeks Kimya'nın doğruluk, güven, yenilikçilik, çevreye saygı ve kazanma tutkusu değerleriyle Türkiye çapında 81 ilinde de ulaşılır olmayı hedefliyor. Markanın NSO-NAP 7 Vegab-Vejetaryen Standardına uygun şekilde, hayvansal bileşen içermedeni hayvan testi ve istismarı yapılmadan üretilen ürünleri; bu özelliğiyle benzer ürünlerden farklılaşırken ve beklenen kaliteyi sunarken, doğal ve ferah kokularıyla da yüksek ilgi görüyor. 

İhrayatın yanı sıra kendi kategorisinde Türkiye'de özel markalı ürün üreten en önemli firmalardan biri olan Endeks Kimya, gerçekleştirdiği Ar-Ge yatırımları ile son teknolojiye sahip üretim tesisini 40 bin metrekareye tamamlarken, ikinci üretim tesisi yatırımını 10 bin metrekare alana sahip Endeks Europe ile Kosova'da gerçekleştirerek Global Üretici Kimliğini kazanmanın ve istihdam sayısını 750 kişiye yükseltmiş olmanın gururunu yaşıyor. 

Türkiye'nin ambalaj sektöründe öncü firmalarından olan, 12 bin metrekare alana sahip Enpack Plastik'i de yakın zamanda bünyesine katan Endeks Kimya; doğal kaynakların korunmasına, sürdürülebilir kalite ve hizmet anlayışına da katkı sağlıyor. 

Endeks Kimya'nın tecrübesi ve güveniyle her geçen gün daha fazla satıi noktasında yerini alarak daha fazla haneye ulaşmayı hedefleyen Doa ürün grubu ailesinde; yüzey temizleyiciler, banyo ve mutfak spreyleri, çamaşır suları, asidik ve bazik ürünler, sıvı krem temizleyiciler, bulaşık makinesi ürünleri, sabunlar , sıvu bulaşık deterjanları, sıvı ve toz çamaşır deterjanları ile yumuşatıcılar yer alıyor. 

ENDEKS KİMYA Hakkında

Endeks Kimya, 1968'den bu yana Gıda-Gıdadışı dağıım ve perakende sektörlerinde faaliyet gösteren ENDER GROUP bünyesinde bulunmaktadır. 2007 yılında Temizlik, Deterjan, ve Kişisel Bakım kategorilerinde üretim faaliyetlerine başlayarak Kimya sektörüne adımını atmıştır. 2009 yılında ilk ihracatını gerçekleştiren Endeks Kimya, attığı büyük ve hızlı adımlarla kısa sürede 75'ten fazla ülkeye ihracat yapmıştır. 

Son 5 yıldır Temizlik ve Deterjan ihracat kategorisinde ilk 3'te yer alarak ülke ekonomisine karlı sağlayan Endeks Kimya; ihracatın yanı sıra kendi kategorisinde Türkiye'de özel markalı ürün üreten firmalardan biridir. 

Endeks Kimya yaptığı Ar-Ge yatırımarı ile son teknolojiye sahip üretim tesisini 40 bin metrekareye tamamlamış, ikinci üretim tesis yatırımını 10 bin metrekare alana sahip Endeks Group ile Kosova'da gerçekleştirerek Global Üretici kimliği kazanmanın yanı sıra istihdam sayısını 750 kişiye yükseltmiş, Türkiye'nin ambalaj sektöründe öncü firmalarından olan, 12 bin metrekare alana sahip Enpack Plastik'i yakın zamanda bünyesine katmış ve kendi markası "Doa" ile pazara hızlı bir giriş yapmıştır.