Brezilya'da bir falcının 'yakında öleceğini' söylediği kadın ertesi gün hayatını kaybetti. 27 yaşındaki Fernanda Silva'nın, kendisini 'falcı' olarak tanıtan ve 'birkaç gün sonra öleceğini' söyleyen kadının verdiği çikolatayı yedikten sonra rahatsızlandığı belirtildi.

Holokost nedir? Holokost katliamı ne zaman başladı? Holokost nedir? Holokost katliamı ne zaman başladı?

'Burnundan kan geliyordu'

Kuzeni Bianca Cristina, çikolatayı yedikten sonra Pinto'nun görüşünün bulanıklaştığını aktardı. Cristina, "Çikolata paketin içerisinde olduğu için tehlikeli olabileceği aklına gelmemişti. Ve aç olduğu için onu yemeye karar verdi" dedi. Pinto'nun aynı zamanda ülser ve gastrit hastası olduğu ve bu nedenle ilk semptomların göz ardı edildiği kaydedildi. Teyzesi Maria Gomes, Pinto'nun burnundan kan geldiğini ve daha sonra hastaneye gittiklerini anlattı.

Kanında, pestisitlerin içerisindeki maddeler tespit edildi

Geçtiğimiz hafta yayınlanan otopsi raporuna göre, Pinto'nun kanında pestisitlerin içerisinde bulunan sülfotep ve terbufos maddelerinin tespit edildiği aktarıldı.

Pinto'nun, kötüleşmeden saatler önce bir aile üyesine attığı mesajlar da paylaşıldı. Buna göre 27 yaşındaki kadın, "Az önce neredeyse düşüyordum. Neden böyle olduğumu bilmiyorum. Bütün gün kendimi kötü hissettim" diye yazmıştı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.