Gazze'de çadırda yaşayan kadın çadırın önünden konuştuğu videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek şunları dile getirdi:

Bütün kalbimizle sevdiğimiz, saygı duyduğumuz takdir ettiğimiz Cumhurbaşkanı nerede? Her zaman gurur duyduğumuz başkan... Hatta sevgimizi tüm Dünya kıskanıyor: Recep Tayyip Erdoğan. Allah onu korusun ve yüceltsin, ömrünü uzun etsin. Seçim günlerinde dua ve ibadet ederdik, seçim kazanması için geceler geçirirdik. Şükürler olsun seçimleri kazandı ancak Gazze bu haldeyken neredesin? Neredesin Türkiye Cumhurbaşkanı? Neredesin Müslüman? Neredesin saf ve dürüst mümin? Neredesin Kur'an okuyan ve öven insan? Hani neredesin? Bu niye bizim başımıza geliyor? Sebebi ne? Biz ne yaptık? Biz halk olarak ne yaptık? Niye evlerimizden çıkıp çadırlarda yaşıyoruz? İslam ve Müslümanların yardımı nerede? Neredesin Recep Tayyip Erdoğan? Biz seni Müslümanların halifesi olarak görüyorduk ama perde arkasında neler oluyor Allah bilir. Allah'a şöyle dua ediyoruz: Allah Müslümanları ve ülkeleri korusun.

Filistin BM Daimi Temsilcisi Mansur: Tarih, BM Güvenlik Konseyi'ni çok sert yargılayacak Filistin BM Daimi Temsilcisi Mansur: Tarih, BM Güvenlik Konseyi'ni çok sert yargılayacak