İşgalci İsrail, havadan, karadan ve denizden Gazze'ye yönelik insanlık dışı saldırılarına bir buçuk aydır devam ediyor. Gazze'deki birçok yerleşim yeri, hastane, okul, cami ve kilise İsrail'in bombardımanında yerle bir oldu. Dünya liderleri göz önünde vahşice yapılan bu saldırıya ise sessiz. Sadece kınamalar ile İşgalci İsrail’in saldırılarına tepki gösteriliyor.  

İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Birliği bir araya geldi ancak orada da liderler toplandı ve dağıldı. Gazze’de bu toplantı yapılmaya devam ederken İşgalci İsrail saldırılarını sürdürmeye çocukları, kadınları, hastaneleri hedef almaya devam etti.  

Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlunun karıştığı trafik kazasında polisler hakkında soruşturma başlatıldı Somali Cumhurbaşkanı'nın oğlunun karıştığı trafik kazasında polisler hakkında soruşturma başlatıldı

Saadet Partisi Genlik Kolları ise iktidarın bu sessizliğine büyük tepki gösterdi. “Kudüs kırmızı çizgimizdir” diyen AK Parti Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere AK Partili isimlerin yer aldığı bir video yayınladı. 

Twitter (X) hesabından yapılan paylaşımda iktidara, “Kırmızı çizginiz Kudüs'ün tam neresinden geçiyor?” diye soruldu. 

Genç Saadet’in twitter (X) hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde;