Gerçekleştirdiği ziyaretlerde seçim gündemi yanı sıra deprem sonrası Hatay’ın yaşadığı sorunlar konuşulurken, Milletvekili Çalışkan yaptığı çalışmalarla ilgili bilgileri de aktardı.

Yeniden ayağa kalkıncaya kadar çalışmaya devam edeceğiz

Öncelikle Narlıca Mahallesi’nde Güler ailesinin evine misafir olan Çalışkan, vatandaşların sorunlarını dinledi. Çalışkan, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, şehrin ayağa kalkması için birlikte çalışacaklarını belirterek, misafirperverlikleri için aileye teşekkür etti.

Milletvekili Çalışkan, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Narlıca Mahallesinde, Güler ailesinin evine misafir olup, sorunlarını dinleyip not aldık.

Hemşerilerimizle beraberiz, şehrimiz yeniden ayağa kalkıncaya kadar çalışmaya devam edeceğiz.

Suriye'den Türkiye'ye sızmaya çalışan terörist yakalandı Suriye'den Türkiye'ye sızmaya çalışan terörist yakalandı

Misafirperverlikleri için teşekkür ederim.”

Ziyaretler Altınözü ilçesi ile devam etti

Ziyaretlerini Altınözü ilçesiyle devam ettiren Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan, saha çalışmaları kapsamında Altınözü ilçesine bağlı mahallelerde hemşerileriyle buluştu.

Altınözü ilçesi Keskincik Mahalle Muhtarlığına, Akamber Mahalle Muhtarlığına, Yolağzı Mahallesi'nde Tahir Güvercin'in evine, ziyaret gerçekleştiren Çalışkan, burada vatandaşlarla bir araya geldi.

Çalışkan yaptığı açıklamasında; “Altınözü ilçesinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunlarını dinledik, el birliğiyle bölgemizin yaralarını saracağız. Gayretleri için ilçe başkanımız Mahmut Şan’a, misafirperverlikleri için muhtarlarımıza teşekkür ederim.”WhatsApp Image 2024-01-15 at 18.00.55 (1)

Şehit evine taziye ziyareti

“Altınözü ilçesi Boynuyoğun Mahallesi Şehit Uzman Çavuş Ahmet Diker'in babası Şerif Diker'e ve ailesine taziye ziyaretinde bulunduk. Şehitlerimizin canları pahasına, vatan için verdikleri kahramanlıklarına minnettarız. Rabbim mekanını cennet eylesin, ailesine sabırlar versin” dedi.