Muğla'nın Bodrum ilçesinde, para meselesi nedeniyle tartıştıkları husumetlilerinin evinin önüne gidip silahla havaya ateş açan Ali Arslan (24) hayatını kaybetti.

Olay, saat 04.00 sıralarında Çırkan Mahallesi Pedasa Caddesi'nde meydana geldi. Ali Arslan ile yanındaki arkadaşı H.K., para meselesi nedeniyle husumetli oldukları H.M. ve H.C.O. ile telefonda tartıştı.

Motosiklette hasımlarının evine gitti

Tartışma büyüyünce Arslan ve arkadaşı H.K. motosikletle hasımlarının evine gitti. Hasımlarının evinin yakınına gelen Arslan ve H.K., iddiaya göre havaya ateş açtı. Bu sırada ellerinde pompalı tüfeklerle evde hazır bekleyen H.M. ve H.C.O., motosikletteki Ali Arslan ve H.K.'ye ateş etti.

Saçmalar göğsüne isabet etti

Vurulan Arslan ve H.K. yere düşerken, ihbar üzerine adrese çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde saçmaların göğsüne isabet ettiği Ali Arslan'ın hayatını kaybettiği belirlendi.

H.K. ise Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı. Arslan'ın cansız bedeni ise polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Şüpheliler gözaltına alındı

Polis, olayın ardından şüpheliler H.M. ve H.C.O ile tedavisi ardından sabah saatlerinde taburcu edilen H.K.'yi gözaltına aldı. Şüphelilerin polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.