Tasarım, renk, ölçü ve teknoloji gibi ölçütler ile farklı özellikler sergileyen yatak fiyatları bakımından da birbirinden ayrılır. Kişiye özel çözümler sunan modelleri ile sağlıklı ve hijyenik bir uyku deneyimi vadeden Yataş Bedding, geniş ürün yelpazesini her bütçeye hitap eden yatak fiyatları ile bir araya getirir. Malzemesinden kumaşına, tasarımından modeline kadar pek çok unsurun etkili olduğu Yataş Bedding yatak fiyatlarını inceleyip modelinizi belirleyerek siz de kaliteli bir uyku ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Uşak Merkez ilçede kaç mahalle, kaç köy var? Uşak Merkez ilçede kaç mahalle, kaç köy var?

Yatak Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Güne dinlenmiş bir şekilde uyanmanın en ideal yolu olan yatağınızı seçerken onun çeşitli özellikler ile donatılmış estetik bir ürün olmasını isteyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün sahip olduğu nitelikler yatak fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar arasında yer alır. Bunun dışındaki fiyatları belirleyen ölçütler şunlardır:

●      Yatağın malzemesi: Üretimde yer verilen malzemeler fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer alır. Lateks, Visco, doğal pamuk, hindistan cevizi lifi, yün gibi çeşitli materyallerden üretilen modellerin fiyatlarında farklılık görülür.

●      Kullanılan yay sistemi: Paket yay, DHT yay veya Yataş'a özel diğer yay sistemleri, farklı beklentilere uygun şekilde tasarlanmış olup fiyatları değiştiren unsurlardan biridir.

●      Uyku kalitesini artıran özel, teknolojik sistemler: Yatağın sahip olduğu özel teknolojik donanımı fiyatlara yansır. Stres azaltıcı, omurga destekli, negatif iyon teknolojili, probiyotik destekli; bel, sırt, boyun, eklem sorunlarını azaltmaya yardımcı donanımlara sahip ortopedik yatak fiyatları farklı fiyat seçenekleri ile uyku severlerin beğenisine sunulur.

●      Kumaş gibi tasarım özellikleri: Pamuklu, bambu, ipek, sünger, yün, doğal yün, Woolmark yün, Alpaka yün gibi kumaş alternatifleri fiyatlara yansır.

●      Ölçüleri: Ölçü, fiyatları değiştiren bir diğer kriterdir. Çift kişilik yatak fiyatları ile tek kişilik yatak fiyatları değişen rakamlar ile beğeniye sunulur. 90 x 200 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 ve 90 x 190 yatak fiyatları ile 140 x 190 cm, 140 x 200 cm, 150 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm ile 160 x 200 yatak fiyatları farklılık gösterir.

Güne Güzel Bir Başlangıç Yapmanın En Konforlu Yolu Yataş Bedding'te

Son teknolojiden yararlanılarak tasarlanan Yataş Bedding ürünleri değişik beklentilere cevap veren tasarımları ile fark yaratır. Bel, sırt ya da boyun gibi gün içerisinde en fazla yorulan bölgelerin dinlenmesi için hazırlanan modeller, size uykudan çok daha fazlasını vaad eder. Farklı vücut tiplerine uygun olacak şekilde ideal omurga desteği sunan, eklem ağrılarını azaltmaya yardımcı olan ürünler uyku verimliliğini artırmaya destek olur. Nefes alan yüzeye sahip, terletmeyen bambu ve pamuklu kumaştan yapılan modeller, yaz kış fark etmeksizin ferah ve konforlu bir uyku deneyimi yaşatır. Uykunuza konfor katan ürünler, değişen yatak fiyatları alternatifleri ile gereksinimlerinize cevap verir.

Siz de bedeninizin gereksinimlerine cevap veren, sağlıklı ve hijyenik bir uyku deneyimi vadeden Yataş Bedding yatakları ile hemen şimdi tanışabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünleri belirleyip yatak fiyatlarını inceleyerek hayal ettiğiniz kaliteli uykuya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.