Sözü olan herkes için ve Türkiye'nin İhtiyacı sloganıyla Türksat'la uydudan ve Tivibu (66.), Kablo TV (80.), D-Smart (102.)  gibi mecralardan yayınlarını sürdürmekte olan TV5 Televizyonu, sosyal medyada ise başta YouTube, X (Twitter) olmak üzere Facebook, Instagram, Telegram ve WhatsApp'la beraber aktif yayıncılık sürdürüyor. 

Yaptığı yayıncılıkta insan odaklı bir yaklaşım sürdüren TV5 Televizyonu sosyal medya hesaplarına geçmişte kısıtlamalar getirilmiş ve bazı hesapları bir süre kapatılmıştı.

Kapatılan hesaplar ve getirilen kısıtlamaların hiçbirinde herhangi bir şiddet ya da terör eylemi bulunmazken her kısıtlamaya sebep olarak şiddet ve terör propagandası engeli konulmuştu.

Kovulduğu inşaata çıktı, tazminatı vinçle ulaştırıldı Kovulduğu inşaata çıktı, tazminatı vinçle ulaştırıldı

İsrail'in Filistin'e saldırıları nedeniyle yine daha önce bazı hesaplarımız kapatılmış ve kısıtlamalar getirilmişti.tasarımsuu.JPG (29)-32

Yapılan bu kısıtlamalara rağmen masumları hedef alan İşgalci İsrail'in yaptığı zulme sessiz kalmayıp, mazlumların sesi olmaya devam ettik. 


Son olarak bugün, Hizbullah lideri Seyyid Hasan Nasrallah'ın İsrail-Filistin çatışmasına ilişkin açıklamalarını yayınladık ardından da Hizbullah lideri Seyyid Hasan Nasarallah'ın kim olduğuna dair bir haber yaptık bu haberin ardından Whatsapp Kanalımıza "yönergelerine uymadığını" belirten ihlal bildirimi aldık. 

tasarımsuu.JPG (30)-28

TV5 televizyonu olarak, mazlumların yanında olup, İşgalci İsrail'in tüm dünya karşısında yaptığı bu zulme susmayıp, Siyonist rejime karşı olarak mücadele sürdürmeyi devam edeceğiz.

📍YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

📍TWİTTER HESABIMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.