Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu konuya ilişkin sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şunları dile getirdi:

7 milyonu aşkın sürücüyü ilgilendiriyor! Yenilemeyenler 5 bin liranın üzerinde ek ücret ödemek zorunda kalacak 7 milyonu aşkın sürücüyü ilgilendiriyor! Yenilemeyenler 5 bin liranın üzerinde ek ücret ödemek zorunda kalacak

IMG (Uluslararası Milli Görüş Yardım Organizasyonu) Başkanı Yakup Özdoğru ve Türkiye Temsilcisi Ahmet Akif Çoban’ı beraberlerindeki heyetle Genel Merkezimizde ağırladık. Dünyanın farklı coğrafyalarında yardım faaliyetleri sürdüren  IMG, Türkiye'de de çalışmalarına başladı. Bir Milli Görüş kuruluşu olan IMG'ye ülkemizde yapacakları çalışmalarda muvaffakiyetler diliyorum.

IMG (Uluslararası Milli Görüş Yardım Organizasyonu) kimdir?

Uluslararası Milli Görüş Yardım Organizasyonu (IMG ) dünya üzerinde huzur, barış, adalet ve insan haklarını gerçek manada tesis etmek amacıyla kurulmuş ve bu çerçevede hiçbir ırk, din, coğrafi bölge farkı gözetmeksizin mümkün olan tüm mağdur ve mazlum insanlara maddi ve manevi yardım etmeyi amaçlayan bir uluslararası yardım organizasyonudur.

IMG Yardım Organizasyonu oyardımsever bağışçıların desteği ile doğal afet, coğrafik şartlar, savaşlar ve her gecen gün daha da artan adaletsiz hak dağılımı sebebi ile fakirleşen insanlara ulaşmayı, onların en temel ihtiyaçlarından başlayarak zamanla kendilerine yeter hala getirebilmeyi amaçlamaktadır. 

Ayrıca, sadece insanı baz alan çalışmaların yanı sıra, bozulmaya yüz tutmuş tabiatın tekrar yeşillendirilmesini sağlamak ve böylece sadece mazlum coğrafyalardaki insanları değil, tüm insanlığı etkileyebilecek kötü sonuçları ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. 

Milli Görüş, 50 yılı aşkın bir zamandır adil bir dünya doğrultusunda tüm kurum ve kuruluşlar ile insanlığa hizmet etmektedir. Sosyal ve siyasi olarak çok hızlı değişen dünyanın şartlarına uygun olarak yeniden tasarlanan IMG Yardım Organizasyonu daha köklü yardım projelerine imza atabilmesi için yardımseverlerin maddi ve manevi desteğini beklemektedir.