Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı, "İstanbul’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De" programı düzenledi. 

Tokat depremlerinin ardından ortaya tarih çıktı! Üzeri sıva ile kapatılmış Tokat depremlerinin ardından ortaya tarih çıktı! Üzeri sıva ile kapatılmış

Programa; Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Birol Aydın ve partililer katıldı.

Burada konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu "Zulüm ebedi olmaz. Mutlaka bunun bir sonu gelecek. Bir gün gelir, inşallah şartlar olgunlaşırsa ‘Hadi Gazze’ye’ denildiği zaman geride kimse kalmamalı. Ahdettik, söz verdik. Daha önce böyle bir vahşet meydana gelse "Acaba Türkiye ne yapar? Susar mı yoksa bunun hesabını sorar mı?" diye düşündüğümde susmazlar zannederdim. Susmak hiçbir bana ifade etmiyor. Her gün gemiler yükleniyor, gıdasından silahına kadar. Dikenli tellere kadar. Her gün İsrail’e gemi gönderiliyor. Yüz milyonlar. İçimiz parçalanıyor ama fertler olarak elimizden de başka bir şey gelmiyor. Kahrediyoruz. Şundan emin olun. Bir gün bu zulüm bitecek. O zaman bunun hesabı mutlaka sorulacak. Ama bunun hesabını sadece bu zalimlerden sormak kesinlikle yetmez. O zulme rıza gösterenler, o zulmü kınamakla yetinenler aynı akıbete duçar olmalı. İktidar icraat yapar." ifadelerini kullandı.