TPF Başkanı Ömer Düzgün tarafından yapılan açıklamada, 7 bin 700 yerel zincir market mağazasında yüzlerce üründe fiyatların sabitleneceği ve Ramazan ayı boyunca her hafta bölgelere özel indirimler düzenleneceği duyuruldu. Düzgün bu kampanyalar sayesinde vatandaşların temel gıdalara daha erişilebilir fiyatlarla ulaşılabileceğini ve bütçelerini rahatlatabileceğini söyledi.

Kampanya kapsamında neler var?

Kampanya kapsamında bakliyat, yağ, çay, şeker, un, makarna, atıştırmalık, temizlik, deterjan, bulaşık makinesi ürünleri, kağıt, ürünler gibi birçok temel gıda ve ihtiyaç maddesi yer alıyor. Vatandaşlar, Ramazan ayı boyunca bu ürünlerde sabit fiyat ve indirimlerden yararlanabilecekler.

Düzgün'den üreticilere çağrı

TFP Başkanı Ömer Düzgün, kampanyanın başarısı için tüm üretici ve tedarikçilerin desteğini beklediklerini ifade etti. Düzgün, "Bu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan ayını daha rahat geçirmesine katkıda bulunabilir" dedi.

Kampanya ne kadar sürecek?

Fiyat sabitleme ve indirim kampanyası Ramazan ayı boyunca devam edecek. Vatandaşlar, kampanyalardan yararlanmak için bölgedeki yerel zincir marketlere gidebilecekler.

TMO kabuklu fındık satışına yarın başlayacak TMO kabuklu fındık satışına yarın başlayacak

Yerel zincir marketlerin fiyat sabitleme ve indirim kampanyası, Ramazan ayında gıda fiyatlarındaki artışlardan endişe duyan vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Kampanyanın, Ramazan ayında sofralara bereket getirmesi ve vatandaşların bütçelerini rahatlatması bekleniyor.